Helukabel TOPSERV® 121 vod za servo 4 G 50 mm² + 4 x 2.50 mm² narančasta 700565 500 m
- Kataloški br:
- 2469509 - 62
- Oznaka:
- 700565
- EAN:
- 2050007259329
- Kataloški br:
- 2469509 - 62
- Oznaka:
- 700565
- EAN:
- 2050007259329
Helukabel TOPSERV® 121 vod za servo 4 G 50 mm² + 4 x 2.50 mm² narančasta 700565 500 m
217,405.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
217,405.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7.5 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | TOPSERV® 121 |
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 4 G 50 mm² + 4 x 2.50 mm² |
| Boja | narančasta |
| Poprečni presjek (po žili) | 50 mm² |
| Presjek (po žici) (2. dio) | 2.50 mm² |
| Bez halogena | da |
| Određene značajke kabela | mogućnost korištenja za vuču UV otporan postojan na ulje sa zaštitom vatrostalan |
| Proizvođač-br. dijela | 700565 |
| Tip | 700565 |
| Material (detalji) | Poliuretan |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 35.50 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +80 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +80 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -30 °C |
| Broj žica | 4 G |
| Broj žica (dio 2) | 4 x |
| Sastav vodiča | Goli bakar, fino nasukan prema DIN EN 60228, klasa 6 |
| Ispitni napon | 4000 V |
| Vrsta proizvoda | vod za servo |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)