Hicon HIE-215-2000 zvučnički kabel Ergonomic 2 x 1.50 mm² crna 20 m
- Kataloški br:
- 418639 - 62
- Oznaka:
- HIE-215-2000
- EAN:
- 4.04937E+12
- Kataloški br:
- 418639 - 62
- Oznaka:
- HIE-215-2000
- EAN:
- 4.04937E+12
Hicon HIE-215-2000 zvučnički kabel Ergonomic 2 x 1.50 mm² crna 20 m
150.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
150.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip kabela | Ergonomic |
| Broj žica | 2 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.50 mm² |
| Presjek | 2 x 1.50 mm² |
| Određene značajke kabela | vod s dvostrukom žicom |
| Širina | 6.5 mm |
| Visina | 2.8 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 20 m |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | HIE-215-2000 |
| Sklapanje svitka | 84 x 0.15 mm |
| Tip | HIE-215-2000 |
| Vrsta proizvoda | zvučnički kabel |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Kolut (20 m).
- Ovaj tekst je strojno preveden.