Holzmann Maschinen mala pila za metal 355 mm 25.4 mm 2000 W
- Kataloški br:
- 3475860 - 62
- Oznaka:
- MKS355ECO_230V
- EAN:
- 9120058377648
- Kataloški br:
- 3475860 - 62
- Oznaka:
- MKS355ECO_230V
- EAN:
- 9120058377648
Holzmann Maschinen mala pila za metal 355 mm 25.4 mm 2000 W
970.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
970.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. Dubina rezanja (45 ° / 90 °): <1 /> / <2 />
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mala pila za metal |
| Promjer lista pile | 355 mm |
| Bušotina - Ø | 25.4 mm |
| Snaga | 2000 W |
| Radni napon | 230 V |
| dim. | (D x Š x V) 710 x 250 x 635 mm |
| Dužina | 710 mm |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 635 mm |
| Broj zubaca (po inču) | 72 |
| Težina | 18.5 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Za brzo rezanje cijevi, ravnih i okruglih materijala od čelika, aluminija i obojenih metala, idealno za montažnu upotrebu
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)