HP Deskjet 2920 multifunkcionalni pisač Inkjet u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj
- Kataloški br:
- 3476120 - 62
- Oznaka:
- 89F97B#629
- EAN:
- 198701680079
- Kataloški br:
- 3476120 - 62
- Oznaka:
- 89F97B#629
- EAN:
- 198701680079
HP Deskjet 2920 multifunkcionalni pisač Inkjet u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj
270.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
270.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Riješite svoje potrebe za ispisom, skeniranjem i kopiranjem s bilo kojeg mjesta u svom domu.
- Učinite učenje jednostavnim i zabavnim uz HP predloške za ispis.
- Reciklirana je milijarda uložaka za pisače i tonera, a trend je u porastu.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj |
| Razlučivost ispisa | 4800 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa | 7.5 S./min (SW ISO)5.5 p/min (boja ISO) |
| Brzina ispisa crno | 7.5 S./min |
| Brzina ispisa u boji | 5.5 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 1 |
| Kapacitet papira | 60 Blatt |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 60 Blatt |
| Rezolucija skeniranja | 1200 x 1200 dpi |
| Površina za skeniranje | 216 x 356 mm |
| Sučelje | USB-B Wifi 5GHz |
| Određene značajke | kompatibilan s airprint LCD zaslon |
| Prikladni potrošni materijal | Crni uložak s tintom - HP 308; Trobojni uložak s tintom - HP 308 |
| Integrirana memorija | 24 MB |
| Model | u boji |
| Širina | 42.5 cm |
| Visina | 15.4 cm |
| Dubina | 30.4 cm |
| dim. | (Š x V x D) 42.5 x 15.4 x 30.4 cm |
| Boja | cement |
| Težina | 3.42 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| Mreža | da |
| WLAN | da |
| Prikladno za | ispisivanje naljepnica ispis fotografija ispis kartice tekst/ispis dokumenata (u boji) tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) |
| Serija | Deskjet |
Opis
Opis
Postavljanje je jednostavno uz jednostavnu HP aplikaciju za ispis. Ispišite sve, od naljepnica za povrat do veselih, šarenih radnih listova. Pojednostavite ispis, potaknite kreativnost i mogućnosti učenja.
Pisač s dinamičkom sigurnosnom funkcijom
Neki HP pisači dizajnirani su za korištenje samo s tintom u spremnicima koji sadrže nove ili ponovno korištene HP čipove ili elektroničke sklopove. Ovi pisači koriste dinamičke sigurnosne mjere za blokiranje ispisnih uložaka s čipom ili elektroničkim sklopom koji nije HP-ov. Redovita ažuriranja firmvera održavaju učinkovitost ovih mjera i blokiraju ispisne uloške koji su prije radili. Ponovno korišteni HP čipovi i elektronički sklopovi tvrtke HP omogućuju korištenje ponovno korištenih, obnovljenih i ponovno punjenih ispisnih uložaka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Pisač s dinamičkom sigurnosnom funkcijom
Neki HP pisači dizajnirani su za korištenje samo s tintom u spremnicima koji sadrže nove ili ponovno korištene HP čipove ili elektroničke sklopove. Ovi pisači koriste dinamičke sigurnosne mjere za blokiranje ispisnih uložaka s čipom ili elektroničkim sklopom koji nije HP-ov. Redovita ažuriranja firmvera održavaju učinkovitost ovih mjera i blokiraju ispisne uloške koji su prije radili. Ponovno korišteni HP čipovi i elektronički sklopovi tvrtke HP omogućuju korištenje ponovno korištenih, obnovljenih i ponovno punjenih ispisnih uložaka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)