HP ENVY Photo 7230 multifunkcionalni pisač Inkjet u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj WLAN, USB
- Kataloški br:
- 3527603 - 62
- Oznaka:
- B63JVB#629
- EAN:
- 198990280233
- Kataloški br:
- 3527603 - 62
- Oznaka:
- B63JVB#629
- EAN:
- 198990280233
HP ENVY Photo 7230 multifunkcionalni pisač Inkjet u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj WLAN, USB
460.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
460.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Termalni inkjet ispis u boji za dom i ured
- 4800 x 1200 dpi
- Tiskarske boje: crna, cijan, magenta, žuta
- A4 15 stranica u minuti
- Kopiranje u boji, skeniranje u boji
- Apple AirPrint, Mopria usluga ispisa
- USB priključak WLAN
- Kapacitet pohrane: 256 MB
- 6,91 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj |
| Razlučivost ispisa | 4800 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa crno | 15 S./min |
| Brzina ispisa u boji | 10 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 2 |
| Kapacitet papira | 125 listova |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 125 Blatt |
| Kapacitet papira (spremnik 2) | 15 Blatt |
| Rezolucija skeniranja | 1200 x 1200 dpi |
| Sučelje | USB WLAN |
| Određene značajke | kompatibilan s WLAN-om |
| Prikladni potrošni materijal | HP 303 |
| Model | u boji |
| Širina | 460 mm |
| Visina | 190.5 mm |
| Dubina | 383 mm |
| dim. | (Š x V x D) 460 x 190.5 x 383 mm |
| Boja | bež boja |
| Težina | 6.91 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Funkcija faksa | ne |
| Mreža | da |
| WLAN | da |
| Prikladno za | tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) tekst/ispis dokumenata (u boji) ispis fotografija visoke kvalitete |
| Zaslon (inči) | 2.7 palac |
| Podržani operativni sustavi | Linux |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.06 W |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Radna memorija | 256 MB |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 MB |
| 5 - 40 °C | |
| da | |
| ne | |
| 20 - 80 % | |
| 20 s | |
| 18 s | |
| 5 Stück(e) | |
| 5 Benutzer | |
| 50 Kopien | |
| 4.9 W | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 125 Stranica | |
| 120 Stranica | |
| 1200 x 1200 DPI | |
| ne | |
| 14 W | |
| ne | |
| 6.2 dB | |
| 60 Blätter | |
| da | |
| 75 - 300 g/m² | |
| 2 | |
| 20 Seiten pro Minute | |
| 8 Stück(e) | |
| 1.02 W | |
| 256 | |
| 22 Kopien pro Minute | |
| 15 Kopien pro Minute | |
| 300 - 400 Seiten pro Monat | |
| 600 x 600 DPI | |
| da | |
| 25 - 400 % | |
| 15 - 80 % | |
| 22 Kopien pro Minute | |
| 1200 x 1200 DPI | |
| 9.41 kg | |
| 15 Kopien pro Minute | |
| 97,79 - 127 mm | |
| 215 - 355 mm | |
| 1000 Seiten pro Monat | |
| da | |
| 4800 x 1200 DPI | |
| 35 Blätter | |
| 22 Seiten pro Minute | |
| da |
Opis
Opis
Oni imaju ideje. Zavist ih ispisuje.
Oživite svaki detalj na svojim fotografijama. Besprijekorno se prebacite s ispisa živopisnih, visokokvalitetnih fotografija koje možete prilagoditi na ispis svakodnevnih dokumenata.
Pisači s dinamičkom sigurnosnom značajkom: Neki HP pisači dizajnirani su za korištenje samo s tintom u spremnicima koji sadrže nove ili ponovno korištene HP čipove ili elektroničke sklopove. Ovi pisači koriste dinamičke sigurnosne mjere za blokiranje ispisnih uložaka s čipom ili elektroničkim sklopom koji nije HP-ov. Redovita ažuriranja firmvera održavaju učinkovitost ovih mjera i blokiraju ispisne uloške koji su prije radili. Ponovno korišteni HP čipovi i elektronički sklopovi tvrtke HP omogućuju korištenje ponovno korištenih, obnovljenih i ponovno punjenih ispisnih uložaka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Automatski uvlakač dokumenata; ladica za fotopapir; zaslon osjetljiv na dodir; tinta optimizirana za fotografije
- Ispis, skeniranje, kopiranje, fotografija
- Brzina ispisa do 15 str./min crno-bijelo i 10 str./min u boji.
- Do 1200 x 1200 dpi (renderirano)
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)