HP Officejet Pro 8125e All-in-One multifunkcionalni pisač Inkjet u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj
- Kataloški br:
- 3557599 - 62
- Oznaka:
- 405U8B
- EAN:
- 197029469236
- Kataloški br:
- 3557599 - 62
- Oznaka:
- 405U8B
- EAN:
- 197029469236
HP Officejet Pro 8125e All-in-One multifunkcionalni pisač Inkjet u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj
670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Termalni inkjet ispis u boji za dom i ured
- 4800 x 1200 dpi
- Tiskarske boje: crna, cijan, magenta, žuta
- A4 20 stranica u minuti
- Kopiranje u boji, skeniranje u boji
- Mopria usluga ispisa, Apple AirPrint
- Izravni ispis
- USB priključak, WLAN, Ethernet LAN, Bluetooth
- Kapacitet memorije: 512 MB Ugrađeni procesor od 1200 MHz
- 8 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj |
| Razlučivost ispisa | 4800 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa crno | 20 S./min (ISO) |
| Brzina ispisa u boji | 10 S./min (ISO) |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 1 |
| Kapacitet papira | 225 listova |
| Rezolucija skeniranja | 1200 x 1200 dpi |
| Površina za skeniranje | 215 x 297 mm |
| Određene značajke | kompatibilan s WLAN-om kompatibilan s airprint ispis bez obruba |
| Model | u boji |
| Širina | 460 mm |
| Visina | 233 mm |
| Dubina | 337.5 mm |
| dim. | (Š x V x D) 460 x 233 x 337.5 mm |
| Boja | plava boja |
| Težina | 8 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Funkcija faksa | ne |
| Mreža | da |
| WLAN | da |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (inči) | 2.7 palac |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.11 W |
| Procesor | 1.2 GHz |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| GPU-takt | 1200 MHz |
| Radna memorija | 512 MB |
| Memorija/maks. nadogradnja | 512 MB |
| Sigurnost | SSL/TLS WPA2-Enterprise EAP-TLS WPA3-Enterprise WPA3-Personal PEAP HTTPS |
| Softver uključen u isporuku | HP softver za pisač |
| da | |
| 5 - 40 °C | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 0 - 4500 m | |
| 18 s | |
| 15 s | |
| 5 Benutzer | |
| 334 kg | |
| 99 Kopien | |
| da | |
| 4.07 W | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 255 Stranica | |
| 270 Stranica | |
| 1200 x 1200 DPI | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 6.6 dB | |
| 60 Blätter | |
| da | |
| 4 | |
| 25 Seiten pro Minute | |
| 1.02 W | |
| 256 | |
| 25 Kopien pro Minute | |
| 60 - 280 g/m² | |
| 17 Kopien pro Minute | |
| 0 - 800 Seiten pro Monat | |
| 600 x 600 DPI | |
| 3.5 Seiten pro Minute | |
| da | |
| 0 - 3000 m | |
| 25 - 400 % | |
| 20 - 80 % | |
| 25 Kopien pro Minute | |
| 1200 x 1200 DPI | |
| -40 - 60 °C | |
| da | |
| 10.2 kg | |
| da | |
| 17 Kopien pro Minute | |
| 8 Seiten pro Minute | |
| 76,2 - 215,9 mm | |
| 127 - 355,6 mm | |
| 20000 Seiten pro Monat | |
| da | |
| 4800 x 1200 DPI | |
| 35 Blätter | |
| 29 Seiten pro Minute | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Odaberite profesionalni inkjet pisač vodećeg svjetskog proizvođača pisača za svoj kućni ured i iskoristite prednosti najjednostavnije aplikacije za ispis. Od bilješki do prezentacija – veći uspjeh na poslu uz jednostavan ispis.
Pisač s funkcijom dinamičke sigurnosti
Neki HP pisači dizajnirani su za korištenje samo s tintom u spremnicima koji sadrže nove ili ponovno korištene HP čipove ili elektroničke sklopove. Ovi pisači koriste dinamičke sigurnosne mjere za blokiranje ispisnih uložaka s čipom ili elektroničkim sklopom koji nije HP-ov. Redovita ažuriranja firmvera održavaju učinkovitost ovih mjera i blokiraju ispisne uloške koji su prije radili. Ponovno korišteni HP čipovi i elektronički sklopovi tvrtke HP omogućuju korištenje ponovno korištenih, obnovljenih i ponovno punjenih ispisnih uložaka.
Ovo je HP+ kompatibilan pisač. Odaberite HP+ tijekom postavljanja proizvoda kako biste iskoristili prednosti. HP+ zahtijeva HP račun, neprekidnu internetsku vezu i isključivo korištenje originalnih HP spremnika s tintom tijekom cijelog životnog vijeka pisača.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Pisač s funkcijom dinamičke sigurnosti
Neki HP pisači dizajnirani su za korištenje samo s tintom u spremnicima koji sadrže nove ili ponovno korištene HP čipove ili elektroničke sklopove. Ovi pisači koriste dinamičke sigurnosne mjere za blokiranje ispisnih uložaka s čipom ili elektroničkim sklopom koji nije HP-ov. Redovita ažuriranja firmvera održavaju učinkovitost ovih mjera i blokiraju ispisne uloške koji su prije radili. Ponovno korišteni HP čipovi i elektronički sklopovi tvrtke HP omogućuju korištenje ponovno korištenih, obnovljenih i ponovno punjenih ispisnih uložaka.
Ovo je HP+ kompatibilan pisač. Odaberite HP+ tijekom postavljanja proizvoda kako biste iskoristili prednosti. HP+ zahtijeva HP račun, neprekidnu internetsku vezu i isključivo korištenje originalnih HP spremnika s tintom tijekom cijelog životnog vijeka pisača.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Automatski uvlakač dokumenata; Zaslon osjetljiv na dodir; Pametno napredno skeniranje; Tihi način rada; Ispis putem VPN-a s HP+
- Ispis, kopiranje, skeniranje
- Brzina ispisa do 20 stranica u minuti crno-bijelo i 10 stranica u minuti u boji.
- Renderirano u 1200 x 1200 dpi
Opseg isporuke
- Plakat za uređenje interijera
- Letak s regulatornim informacijama
- Letak s uputama za sigurnost pri korištenju tinte
- HP 924 cijan početni uložak s tintom
- HP 924 žuti početni uložak s tintom
- HP 924 Magenta početni uložak s tintom
- HP OfficeJet Pro 8125e višenamjenski pisač HP 924 crni početni uložak s tintom
- Mrežni kabel
- Priručnik
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)