HUAWEI Watch GT4 pametan sat 46 mm uni smeđa boja
- Kataloški br:
- 3013035 - 62
- Oznaka:
- 55020BGW
- EAN:
- 6942103104800
- Kataloški br:
- 3013035 - 62
- Oznaka:
- 55020BGW
- EAN:
- 6942103104800
HUAWEI Watch GT4 pametan sat 46 mm uni smeđa boja
965.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
965.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMOLED zaslon visoke rezolucije od 3,63 cm (1,43 inča).
- Trajanje baterije do 336 sati.
- Vodootpornost: 5 ATM
- Napredno 24/7 upravljanje zdravljem
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Model | Watch GT4 |
| Vrsta proizvoda | pametan sat |
| Funkcije | obavijesti o pozivima i sms-ovima zone otkucaja srca koraci potrošnja kalorija brzina analiza faze mirovanja budilica štoperica |
| Kapacitet pohrane | 32 GB |
| Boja | plemeniti čelik smeđa boja |
| Veličina kućišta | 46 mm |
| Boja kućišta | plemeniti čelik |
| Materijal kućišta | nehrđajući čelik |
| Boja (narukvica) | smeđa boja |
| Materijal (narukvica) | koža |
| Veličina | uni |
| Duljina narukvice (min.) | 12 cm |
| Duljina narukvice (maks.) | 24 cm |
| Kapacitet baterije | 530 mAh |
| Tehnologija akumulatora | LiPo |
| Rezolucija prikaza | 466 x 466 Pixel |
| Vodootpornost | 5 atm |
| Podržani mobilni operativni sustavi | Android™ Apple iOS® |
| Funkcije pulsa | ručni zglob |
| Težina | 0.304 |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
HUAWEI WATCH GT4 vas prati kroz vaš svakodnevni život i impresionira raznolikim funkcijama. Vodootporan je prema IP68 i ostaje zaštićen do dubine od 50 metara. Trajanje baterije do 14 dana osigurava da ne morate brinuti o čestom punjenju.
AMOLED zaslon visoke razlučivosti, koji ima 466 x 466 piksela, prikazuje sve snimljene informacije na kao britvu oštar način. Međutim, ovaj sat nadilazi standarde i nudi dodatne zapažene značajke. Ne samo da bilježi vaše aktivnosti, već i mjeri temperaturu kože. Može vam dati svijest o vašem tijelu i sadržaju glukoze u tijelu.
HUAWEI WATCH GT4 ne samo da prati vaše aktivnosti tijekom dana, već vas prati i noću. Nudi detaljno praćenje spavanja i čak otkriva apneju za vrijeme spavanja kako bi vam dao sveobuhvatnu sliku vaše kvalitete sna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
AMOLED zaslon visoke razlučivosti, koji ima 466 x 466 piksela, prikazuje sve snimljene informacije na kao britvu oštar način. Međutim, ovaj sat nadilazi standarde i nudi dodatne zapažene značajke. Ne samo da bilježi vaše aktivnosti, već i mjeri temperaturu kože. Može vam dati svijest o vašem tijelu i sadržaju glukoze u tijelu.
HUAWEI WATCH GT4 ne samo da prati vaše aktivnosti tijekom dana, već vas prati i noću. Nudi detaljno praćenje spavanja i čak otkriva apneju za vrijeme spavanja kako bi vam dao sveobuhvatnu sliku vaše kvalitete sna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Monitor otkucaja srca
- Vrsta senzora otkucaja srca: optički
- Senzor kisika u krvi
- Brojač koraka
- Potrošene kalorije
- Mjerač ubrzavanja
- Žiroskop
- Kvaliteta sna
- Senzor ambijentalnog svjetla
- SMS obavijesti
- Elektronički kompas
- Senzor temperature kože
- Budilica
- Štoperica
- Preporučena aktivnost: fitness
- Praćenje aktivnosti
- Vježba praćenja
- Obavijesti o pozivima
- Barometar
- GPS
- Ugrađeni mikrofon
- Ugrađeni zvučnik
- WLAN
- Bluetooth verzija: 5.2
- Bluetooth Low Energy (BLE)
- Komunikacija kratkog polja (NFC)
- Vrsta zaslona: Digitalni
- Dijagonala zaslona: 3,63 cm (1,43")
- Tehnologija zaslona: AMOLED
- Gustoća piksela: 326ppi
- Punjiva baterija/vrijeme rada baterije: 336 h
- Vrijeme punjenja: 1,5 sat
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.