i-tec USB-C® priključna stanica Thunderbolt4 Triple Display Docking Station + Power Delivery 96W USB-C® Power Delivery,
- Kataloški br:
- 3438910 - 62
- Oznaka:
- TB4TRIPLEDOCKPD
- EAN:
- 8595611707421
- Kataloški br:
- 3438910 - 62
- Oznaka:
- TB4TRIPLEDOCKPD
- EAN:
- 8595611707421
i-tec USB-C® priključna stanica Thunderbolt4 Triple Display Docking Station + Power Delivery 96W USB-C® Power Delivery,
700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | USB-C® Thunderbolt 3 Thunderbolt 4 |
| Priključak B | HDMI® USB-C® USB-A slušalice/mikrofon kombinacija (3.5 mm klinken) RJ45 microSD SD |
| Sučelja | 2x HDMI 1x USB-C® 2x USB 3.1 2x USB 3.0 |
| Pogodno za | Notebook Tablet iPad MacBook |
| Podržani monitori | 3 |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | crna |
| Posebne značajke | USB-C® Power Delivery integrirani čitač kartica |
| Širina | 217 mm |
| Visina | 28.8 mm |
| Dubina | 81.3 mm |
| Težina | 460 g |
| dim. | (Š x V x D) 217 x 28.8 x 81.3 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)