i-tec USB-Hub CACBLHUB2A2C
- Kataloški br:
- 3443543 - 62
- Oznaka:
- CACBLHUB2A2C
- EAN:
- 8595611707391
- Kataloški br:
- 3443543 - 62
- Oznaka:
- CACBLHUB2A2C
- EAN:
- 8595611707391
i-tec USB-Hub CACBLHUB2A2C
80.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
80.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-Hub |
| Priključak A | USB 3.2 gen. 1 utikač C (USB 3.0) USB 3.2 gen. 1 utikač A (USB 3.0) |
| Priključak B | ženski konektor USB-C® USB-A utičnica |
| Sučelja | 2x USB-C® 2x USB 3.0 |
| Pogodno za | PC Notebook |
| Duljina kabela | 0.1 m |
| Boja | crna |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 10 mm |
| Dubina | 45 mm |
| Težina | 60 g |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 10 x 45 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)