i-tec USB4® / Thunderbolt™ 4 priključna stanica Thunderbolt5 Quattro Display Docking Station + Power Delivery 140W
- Kataloški br:
- 3413689 - 62
- Oznaka:
- TB5QUATTRODOCKPD
- EAN:
- 8595611707308
- Kataloški br:
- 3413689 - 62
- Oznaka:
- TB5QUATTRODOCKPD
- EAN:
- 8595611707308
i-tec USB4® / Thunderbolt™ 4 priključna stanica Thunderbolt5 Quattro Display Docking Station + Power Delivery 140W
935.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
935.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB4® / Thunderbolt™ 4 priključna stanica |
| Priključak A | USB 4 Thunderbolt 3 Thunderbolt 4 |
| Priključak B | USB-C® 4x USB-A LAN (10/100/1000 MBit/s) audio, 2.0 (3.5 mm klinken) SD |
| Sučelja | USB-C 4x USB 3.0 LAN audio ulaz (3.5 mm banana utikač, kombinacija optički, digitalni i analogni) SD otvor |
| Pogodno za | Notebook iPad MacBook |
| Podržani monitori | 4 |
| Rezolucija (maks.) | 7680 x 4320 piksel |
| Boja | crna |
| Širina | 154 mm |
| Visina | 45 mm |
| Dubina | 96 mm |
| Težina | 692 g |
| dim. | (Š x V x D) 154 x 45 x 96 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| frekvencija slike | 240 Hz |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Podržani operativni sustavi | Android |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Izlazna struja maks. | 7.61 A |
| Izlazni napon | 21 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga napajanja | 160 W |
| Način prijenosa | žičani |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 140 W | |
| da | |
| 2 | |
| 7680 x 4320 piksel | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Iznimne performanse, ultrabrzi prijenos podataka i podrška za rezolucije do 8K/60 Hz. Najmoćnija i-tec priključna stanica na tržištu!
Kristalno jasna kvaliteta slike, munjevito brz internet i brzine prijenosa podataka do 12 GB u sekundi zahvaljujući integriranom Thunderbolt 5 izlazu. Naravno, možete spojiti i slušalice ili audio uređaje te puniti prijenosno računalo (do 140 W**) – sve putem jednog kabela (uključen je 100 cm dug, certificirani Thunderbolt 5 kabel).
Zahvaljujući integriranom DP 1.4 protokolu, ovu priključnu stanicu možete spojiti na monitor rezolucije do 8K (7680 x 4320) pri brzini osvježavanja od 60 Hz – to je ekvivalent četiri 4K monitora. Zbog toga je idealno rješenje za grafičke dizajnere, analitičare, developere, video montažere i ljubitelje videa visoke rezolucije.
Priključna stanica sada je kompatibilna ne samo s Thunderbolt 5/4/3 priključcima, već i s USB 4 i USB-C, što je čini fleksibilnim rješenjem za tvrtke i korisnike koji rade s prijenosnim računalima i tabletima s različitim priključcima.
- Podrška za do 4 vanjska monitora* s rezolucijama do 2x 8K/60 ili 4x 4K/60 Hz
- Video priključci: 2x HDMI, 2x Thunderbolt 5
- 1x USB-C (10 Gbit/s)
- 4x USB-A (10 Gbit/s) s funkcijom brzog punjenja BC 1.2 (7,5 W)
- LAN veza s brzinama do 2,5 Gbit/s (10/100/1000/2500 Mbit/s)
- 3,5 mm audio/mikrofonski priključak
- 1x utor za SD/microSD karticu
- Punjenje prijenosnog računala do 140 W**
- Gumb za uključivanje/isključivanje priključne stanice
* Maksimalan broj spojenih monitora ovisi o performansama vašeg računala i operativnog sustava.
S prijenosnim računalima s Thunderbolt 5 i Windowsima možete spojiti do četiri monitora (poklopac prijenosnog računala mora biti zatvoren). Appleova prijenosna računala s macOS-om podržavaju maksimalno dva vanjska monitora.
**Ako vaše prijenosno računalo ili tablet podržava moderni USB-C Power Delivery PD 3.1 protokol punjenja, priključna stanica pruža snagu punjenja do 140 W (s PD 3.0, snaga punjenja je ograničena na 100 W).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Kristalno jasna kvaliteta slike, munjevito brz internet i brzine prijenosa podataka do 12 GB u sekundi zahvaljujući integriranom Thunderbolt 5 izlazu. Naravno, možete spojiti i slušalice ili audio uređaje te puniti prijenosno računalo (do 140 W**) – sve putem jednog kabela (uključen je 100 cm dug, certificirani Thunderbolt 5 kabel).
Zahvaljujući integriranom DP 1.4 protokolu, ovu priključnu stanicu možete spojiti na monitor rezolucije do 8K (7680 x 4320) pri brzini osvježavanja od 60 Hz – to je ekvivalent četiri 4K monitora. Zbog toga je idealno rješenje za grafičke dizajnere, analitičare, developere, video montažere i ljubitelje videa visoke rezolucije.
Priključna stanica sada je kompatibilna ne samo s Thunderbolt 5/4/3 priključcima, već i s USB 4 i USB-C, što je čini fleksibilnim rješenjem za tvrtke i korisnike koji rade s prijenosnim računalima i tabletima s različitim priključcima.
- Podrška za do 4 vanjska monitora* s rezolucijama do 2x 8K/60 ili 4x 4K/60 Hz
- Video priključci: 2x HDMI, 2x Thunderbolt 5
- 1x USB-C (10 Gbit/s)
- 4x USB-A (10 Gbit/s) s funkcijom brzog punjenja BC 1.2 (7,5 W)
- LAN veza s brzinama do 2,5 Gbit/s (10/100/1000/2500 Mbit/s)
- 3,5 mm audio/mikrofonski priključak
- 1x utor za SD/microSD karticu
- Punjenje prijenosnog računala do 140 W**
- Gumb za uključivanje/isključivanje priključne stanice
* Maksimalan broj spojenih monitora ovisi o performansama vašeg računala i operativnog sustava.
S prijenosnim računalima s Thunderbolt 5 i Windowsima možete spojiti do četiri monitora (poklopac prijenosnog računala mora biti zatvoren). Appleova prijenosna računala s macOS-om podržavaju maksimalno dva vanjska monitora.
**Ako vaše prijenosno računalo ili tablet podržava moderni USB-C Power Delivery PD 3.1 protokol punjenja, priključna stanica pruža snagu punjenja do 140 W (s PD 3.0, snaga punjenja je ograničena na 100 W).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Priključna stanica s maksimalnim performansama i podrškom za spajanje do četiri vanjska monitora (odnosi se na Windows sustave)
- Kompatibilno s prijenosnim računalima i tabletima s Thunderbolt™ 3/4/5, USB4 i USB-C sučeljima
- Paket proizvoda uključuje 1x 100 cm dug, certificirani Thunderbolt 5 kabel
- Thunderbolt™ 5 portovi omogućuju brzine prijenosa podataka do 80 Gbps (120 Gbps u jednosmjernom načinu rada) ili video izlaz do 8K/60 Hz, a istovremeno isporučuju do 15 W ili 30 W snage spojenim uređajima.
- 5 USB priključaka omogućuje jednostavno spajanje više USB uređaja i perifernih uređaja s funkcijom punjenja
- Pruža snagu do 140 W za kompatibilna prijenosna računala i tablete s USB4, USB-C ili Thunderbolt sučeljima
- 2.5G LAN Ethernet podržava mrežne brzine od 10/100/1000/2500 Mbps i pruža robusnu i ultrabrzu internetsku vezu.
- Utori za SD/TF kartice omogućuju jednostavno spajanje memorijskih kartica
- Kombinirani 3,5 mm audio ulaz/izlaz za jednostavno spajanje slušalica ili zvučnika
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)