Induktivni blizinski prekidač M12 nije u istoj razini PNP Leuze Electronic ISS 212MM/4NO-10N-S12
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 12 mm x 45 mm
Duljina
45 mm
Frekvencija prebacivanja
400 Hz
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
72 °C
Materijal kućišta
Mjed
Materijalno vlasništvo
kromiran
Minimalna temperatura
-25 °C
Promjer
12 mm
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP67
Tip
ISS 212MM/4NO-10N-S12
ISS 212MM/4NO-10N-S12
Tip montaže
u različitom nivou
Udaljenost prebacivanja (maks.)
10 mm