Intel® Xeon Silver Silver 4510T 12 x 2 GHz procesor (CPU) u ladici Baza: Intel® 4677 115 W PK8071305554600
- Kataloški br:
- 3324756 - 62
- Oznaka:
- PK8071305554600
- EAN:
- 8592978531737
- Kataloški br:
- 3324756 - 62
- Oznaka:
- PK8071305554600
- EAN:
- 8592978531737
Intel® Xeon Silver Silver 4510T 12 x 2 GHz procesor (CPU) u ladici Baza: Intel® 4677 115 W PK8071305554600
2,610.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,610.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | procesor (CPU) u ladici |
| Baza | Intel® 4677 |
| Serija procesora | Intel® Xeon Silver |
| Procesor / model | Silver 4510T |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.7 GHz |
| Potrošnja energije (maks.) | 115 W |
| Level 3 Cache | 30 MB |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 2 GHz / max. 3.7 GHz |
Opis
Opis
Poboljšana SpeedStep tehnologija, Hyper-Threading tehnologija, Execute Disable Bit podrška, Intel Virtualization Technology, Intel 64 Technology, Intel Trusted Execution Technology, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel AES New Instructions (AES-NI), Intel Virtualization Technology for Directed I/ O (VT-d), Intel VT-x s proširenim tablicama stranica (EPT), Intel TSX-NI, Intel Speed Shift Technology, Intel Advanced Vector Extensions 512 (AVX-512), Intel Volume Management Device (VMD), Intel Deep Learning Boost (DL Boost), Intel Resource Director Technology (RDT), Intel vPro Platform Eligibility, Intel Speed Select tehnologija - Performance Profile, 2 AVX-512 FMA jedinice, 64 GB maks. Enclave Page Cache (EPC). za Intel SGX, Intel Advanced Matrix Extensions (AMX), Intel Advanced Vector Extensions (AVX), Intel Advanced Vector Extensions 2 (AVX2.0), Intel Boot Guard, Intel Control-Flow Enforcement Technology, Intel Crypto Acceleration, Intel Data Streaming Accelerator (DSA), Intel OS Guard, Intel Platform Firmware Support Resilience, Intel QuickAssist Software Acceleration, Intel Software Guard Extensions (SGX) s Intel SPS-om, Intel SSE4.2, Intel Total Memory Encryption , Intel Total Memory Encryption - Multi Key, Intel Transactional Synchronization Extensions (TSX), Intel Virtualization Technology for Directed (VT-x), Execute Control (MBEC) temeljen na načinu rada
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)