Intenso Flex Line USB stick maloprodaja 64 GB crna 3544490 USB 3.2 (gen. 1), USB-C® (USB 3.2 Gen 1)
- Kataloški br:
- 3621484 - 62
- Oznaka:
- 3544490
- EAN:
- 4034303037957
- Kataloški br:
- 3621484 - 62
- Oznaka:
- 3544490
- EAN:
- 4034303037957
Intenso Flex Line USB stick maloprodaja 64 GB crna 3544490 USB 3.2 (gen. 1), USB-C® (USB 3.2 Gen 1)
48.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB stick |
| Kapacitet pohrane | 64 GB |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB-C® (USB 3.2 Gen 1) |
| Boja | crna |
| Težina | 9 g |
| dim. | (Š x V x D) 17 x 63 x 8 mm |
| Širina | 17 mm |
| Visina | 63 mm |
| Dubina | 8 mm |
| Izvedba | maloprodaja |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)