Jonsbo C6 mini-tower kućište , kućište za računala, kućište za igraće računalo crna
- Kataloški br:
- 3462069 - 62
- Oznaka:
- C6-ITX-BLACK
- EAN:
- 6970620553948
- Kataloški br:
- 3462069 - 62
- Oznaka:
- C6-ITX-BLACK
- EAN:
- 6970620553948
Jonsbo C6 mini-tower kućište , kućište za računala, kućište za igraće računalo crna
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mini kućište
- Moguće do tri ventilatora
- Grafičke kartice do 255 mm / procesori do 170 mm visine
- Moguća su do dva pogona
- 1x USB-C / 1x USB-A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Kućište - dizajn | mini-tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 1 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Širina | 202 mm |
| Visina | 295.5 mm |
| Dubina | 266 mm |
| Težina | 2500 g |
| Faktor oblika | ITX Mini-DTX |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 202 x 295.5 x 266 mm |
Opis
Opis
Mini kućište, moguća do tri ventilatora, GPU-i do 255 mm / CPU-i do 170 mm visine, moguća do dva diska, 1x USB-C / 1x USB-A
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Malo kućište za matične ploče do ITX formata
- Ugradnja do tri ventilatora
- Za grafičke kartice do 255 mm i hladnjake procesora do 75 mm
- Prostor za 2,5- ili 3,5-inčni pogon
- 1x USB-C i 1x USB-A na prednjoj ploči
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)