Jonsbo N4 NAS Micro-Tower kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3339222 - 62
- Oznaka:
- N4 WHITE
- EAN:
- 6970620553771
- Kataloški br:
- 3339222 - 62
- Oznaka:
- N4 WHITE
- EAN:
- 6970620553771
Jonsbo N4 NAS Micro-Tower kućište za računala bijela
445.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktno kućište za NAS sustave u bijeloj boji
- Prostor za 2x 2,5 i 6x 3,5 inčne pogone
- Četiri niskoprofilna utora za kartice za proširenje do 230
- Podržava CPU hladnjake visine do 70 mm
- 1x USB-C i 1x USB-A na prednjoj ploči
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | Micro-Tower |
| Boja | bijela |
| Prednje sučelje | audio Line-out audio Line-in |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 6 |
| Širina | 286 mm |
| Visina | 228 mm |
| Dubina | 300 mm |
| Težina | 3750 g |
| Faktor oblika | ITX Micro-ATX |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 286 x 228 x 300 mm |
Opis
Opis
Jonsbo N4: Crno NAS kućište s drvenim dekorom
Jonsbo N4 je Micro ATX kućište u obliku kocke za DIY NAS poslužitelje. NAS kućište ima šik dizajn s elegantnim obrubom od tamnog drva oraha, što ga čini još privlačnijim.
Hardverske opcije
Jonsbo N4 nudi četiri utora za proširenje pola visine i podržava instalaciju kartica za proširenje kao što su RAID kontroleri, adapteri host sabirnice (HBA) i kartice mrežnog sučelja (NIC) do duljine od 230 mm.
Ključni čimbenik je, međutim, kapacitet pohrane, jer možete instalirati do šest 3,5-inčnih tvrdih diskova i dva 2,5-inčna pogona u isto vrijeme. Zahvaljujući već instaliranim stražnjim pločama, one se mogu jednostavno priključiti.
Učinkovito hlađenje za kontinuirani rad
CPU hladnjak može biti visok do 70 mm. Ugrađen ventilator od 120 mm na stražnjoj strani osigurava optimalno hlađenje vašeg NAS hardvera. Perforirana prednja ploča ispred odjeljka pogona i dodatne perforacije na stranama i vrhu također pomažu osigurati da vaš NAS sustav bude dovoljno ohlađen i time osigurava dugovječnost.
Na drvenoj ploči nalazi se USB-C priključak od 10 Gbit/s i USB-A priključak od 5 Gbit/s.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Bijelo Micro ATX kućište za DIY NAS
- 6x 3,5 inča + 2x 2,5 inča
- 4x utora za proširenje niskog profila
- CPU hladnjak visine do 70 mm
- Unaprijed instaliran ventilator
- 1x USB-C / 1x USB-A
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)