JTS CM-502WT elektretni viseći mikrofon iznad glave Način prijenosa:žičani žičani
- Kataloški br:
- 3340592 - 62
- Oznaka:
- 233990
- EAN:
- 4007754248210
- Kataloški br:
- 3340592 - 62
- Oznaka:
- 233990
- EAN:
- 4007754248210
JTS CM-502WT elektretni viseći mikrofon iznad glave Način prijenosa:žičani žičani
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | elektretni viseći mikrofon iznad glave |
| Način prijenosa | žičani |
| Karakteristika | super bubrežni |
| Impedancija | 220 Ω |
| Duljina kabela | 7,5 m |
| Utikač | XLR. sim. |
| Težina | 190 g |
| Područje frekvencije | 100-18000 Hz |
Opis
Opis
Electret viseći mikrofon iznad glave
Za viseće primjene, posebno u područjima gdje su izravni mikrofoni nepoželjni zbog optičkih ili funkcionalnih razloga, npr. B. za zborske snimke ili na kazališnim i školskim pozornicama Mikrofonska kapsula sa superkardioidnom karakteristikom Integrirani fantomski adapter Jednostavna instalacija i poravnavanje zahvaljujući priloženoj stropnoj montažnoj ploči i držaču opruge Isporuka uključujući zaštitu od vjetra
CM-502WT: bijela verzija
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Za viseće primjene, posebno u područjima gdje su izravni mikrofoni nepoželjni zbog optičkih ili funkcionalnih razloga, npr. B. za zborske snimke ili na kazališnim i školskim pozornicama Mikrofonska kapsula sa superkardioidnom karakteristikom Integrirani fantomski adapter Jednostavna instalacija i poravnavanje zahvaljujući priloženoj stropnoj montažnoj ploči i držaču opruge Isporuka uključujući zaštitu od vjetra
CM-502WT: bijela verzija
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Vrsta: viseći mikrofon iznad glave
- Vrsta prijenosa: kabel
- Karakteristike: Superkardioid
- Sustav: Electret
- Audio frekvencijski raspon: 100-18000Hz
- Nazivna impedancija: 220Ω
- Osjetljivost: 4mV/Pa
- Maksimalni zvučni tlak: 125 dB
- Napajanje: DC 12-48 V
- fantom
- Materijal kućišta: metal
- Perm. Radna temperatura: 0-40 °C
- Težina: 190 g
- Kabel: 7,5m
- Priključak: XLR
- sim.
- Dimenzije pakiranja (Š x V x D): 0,16 x 0,065 x 0,16 m
- Bruto težina: 0,395 kg
- Neto težina: 0,265 kg
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)