JTS PM-35USB USB mikrofon Način prijenosa:žičani žičani
- Kataloški br:
- 3340581 - 62
- Oznaka:
- 1000673
- EAN:
- 4007754412376
- Kataloški br:
- 3340581 - 62
- Oznaka:
- 1000673
- EAN:
- 4007754412376
JTS PM-35USB USB mikrofon Način prijenosa:žičani žičani
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB mikrofon |
| Način prijenosa | žičani |
| Karakteristika | bubrežno |
| Impedancija | 600 Ω |
| Duljina kabela | 4 m |
| Utikač | USB-A konektor |
| Težina | 202 g |
| Područje frekvencije | 100-10000 Hz |
Opis
Opis
Dinamički mikrofon
s USB priključkom
Za izravan rad na računalu Nije potrebna instalacija upravljačkog programa, uređaj se automatski prepoznaje Kapsula mikrofona s kardioidnom karakteristikom Integrirani A/D pretvarač (16 Bit/48 KHz) Prekidač za uključivanje/isključivanje Za Windows XP/Vista/Win7/Win10 ili Mac
Ovaj tekst je mašinski preveden.
s USB priključkom
Za izravan rad na računalu Nije potrebna instalacija upravljačkog programa, uređaj se automatski prepoznaje Kapsula mikrofona s kardioidnom karakteristikom Integrirani A/D pretvarač (16 Bit/48 KHz) Prekidač za uključivanje/isključivanje Za Windows XP/Vista/Win7/Win10 ili Mac
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Vrsta: Vokalni mikrofon
- Verzija: USB
- Vrsta prijenosa: kabel
- Karakteristike: bubreg
- Sustav: dinamički
- Audio frekvencijski raspon: 100-10000Hz
- Nazivna impedancija: 600Ω
- Osjetljivost: 2,5mV/Pa
- Maksimalni zvučni tlak: 145 dB
- Materijal kućišta: plastika
- Dimenzije: Ø 50mm x 200mm
- Težina: 202 g
- Kabel: 4 m
- montiran
- Spajanje: USB-A utikač
- Dimenzije pakiranja (Š x V x D): 0,255 x 0,08 x 0,12 m
- Bruto težina: 0,361 kg
- Neto težina: 0,21 kg
- Brzina uzorkovanja: 48 kHz
- Rezolucija: 16 bita
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)