JVC HA-S160M-AU On Ear Headset žičani stereo plava boja sklopive, slušalice s mikrofonom HiFi
- Kataloški br:
- 3462574 - 62
- Oznaka:
- HA-S160M-AU
- EAN:
- 4975769478529
- Kataloški br:
- 3462574 - 62
- Oznaka:
- HA-S160M-AU
- EAN:
- 4975769478529
JVC HA-S160M-AU On Ear Headset žičani stereo plava boja sklopive, slušalice s mikrofonom HiFi
94.50 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
94.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Plave slušalice s trakom za glavu za pozive/glazbu
- Žičani 3,5 mm konektor
- Cirkumauralni 12 - 24000 Hz 32 Ohm 103 dB
- Vrsta mikrofona: Ugrađeni
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Područje primjene | HiFi |
| Određene značajke slušalica | sklopive slušalice s mikrofonom |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | 3,5 mm priključak |
| Područje frekvencije | 12 - 24000 Hz |
| Impedancija | 32 Ω |
| Zvučni tlak | 103 dB |
| Frekvencija zvuka | 12 - 24000 Hz |
| Boja | plava boja |
| Težina | 66 g |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Model | HA-S160M |
| Pogodno za | Universal |
| Širina | 133 mm |
| Visina | 170 mm |
| Dubina | 28 mm |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
| Boja kabela | crna |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Način prijenosa | žičani |
| ne | |
| da | |
| 3 cm | |
| da | |
| da | |
| 147 g | |
| 500 mW |
Opis
Opis
Slušalice FLAT dizajna dostupne su u četiri boje. Sjajna površina slušalica impresionira elegantnim izgledom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Iznimno lagane, ultra tanke slušalice težine samo 66 grama
- Plosnate sklopive slušalice za minimalne prostorne potrebe tijekom transporta i širok raspon primjena
- Idealno za online sastanke, rad na daljinu ili videokonferencije
- Izuzetno ravne slušalice u elegantnim sjajnim bojama
- Visoka udobnost nošenja zahvaljujući mekanim, podstavljenim slušalicama s podesivim obručem za glavu
- 30 mm neodimijski zvučnika jamči izvrstan zvuk unatoč kompaktnoj veličini
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)