Kabeltronik 58D302209-1 kabel za mikrofon 3 x 0.22 mm² crna Roba na metre
- Kataloški br:
- 486506 - 62
- Oznaka:
- 58D302209-1
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 486506 - 62
- Oznaka:
- 58D302209-1
- EAN:
- 2.05E+12
Kabeltronik 58D302209-1 kabel za mikrofon 3 x 0.22 mm² crna Roba na metre
16.40 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
16.40 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj žica | 3 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.22 mm² |
| Presjek | 3 x 0.22 mm² |
| Određene značajke kabela | sa zaštitom |
| Vanjski Ø | 5.50 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Zapakirano | ne |
| Roba na metre | da |
| Bez halogena | ne |
| Zaštićeno | da |
| Proizvođač-br. dijela | 58D302209-1 |
| Izolacijski material | PVC |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -30 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +70 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -15 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +70 °C |
| Sastav vodiča | Cu pramen, goli |
| Sklapanje svitka | 28 x 0.10 mm |
| Tip | 58D302209 |
| maks. količina u isporuci po komadu | 100 m |
| Vrsta proizvoda | kabel za mikrofon |