Kabeltronik 640200800-1 diodni kabel 2 x 0.08 mm² crna Roba na metre
- Kataloški br:
- 486055 - 62
- Oznaka:
- 640200800-1
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 486055 - 62
- Oznaka:
- 640200800-1
- EAN:
- 2.05E+12
Kabeltronik 640200800-1 diodni kabel 2 x 0.08 mm² crna Roba na metre
8.90 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
8.90 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj žica | 2 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.08 mm² |
| Presjek | 2 x 0.08 mm² |
| Određene značajke kabela | sa zaštitom |
| Širina | 5.9 mm |
| Visina | 2.6 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 12 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 12 |
| Zapakirano | ne |
| Roba na metre | da |
| Bez halogena | ne |
| Zaštićeno | da |
| Proizvođač-br. dijela | 640200800-1 |
| Izolacijski material | PVC |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -15 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +70 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -5 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +70 °C |
| Sastav vodiča | bakreni pramenovi od finog, golog |
| Sklapanje svitka | 10 x 0.10 mm |
| Tip | 640200800 |
| maks. količina u isporuci po komadu | 100 m |
| Vrsta proizvoda | diodni kabel |