Kabeltronik 640400801 diodni kabel 4 x 0.08 mm² crna Roba na metre
- Kataloški br:
- 486541 - 62
- Oznaka:
- 640400801
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 486541 - 62
- Oznaka:
- 640400801
- EAN:
- 2.05E+12
Kabeltronik 640400801 diodni kabel 4 x 0.08 mm² crna Roba na metre
11.30 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
11.30 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.08 mm² |
| Presjek | 4 x 0.08 mm² |
| Određene značajke kabela | sa zaštitom |
| Vanjski Ø | 5 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Nazivni napon U0 | 250 V |
| Zapakirano | ne |
| Roba na metre | da |
| Bez halogena | ne |
| Zaštićeno | da |
| Proizvođač-br. dijela | 640400801 |
| Izolacijski material | PVC |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -15 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +70 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -5 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +70 °C |
| Sastav vodiča | Cu pramen, goli |
| Sklapanje svitka | 10 x 0.10 mm |
| Tip | 640400801 |
| maks. količina u isporuci po komadu | 100 m |
| Vrsta proizvoda | diodni kabel |