Kabeltronik 843750420-1 višežilno kabel 3 x 0.09 mm² + 4 x 0.20 mm² crna Roba na metre
- Kataloški br:
- 486083 - 62
- Oznaka:
- 843750420-1
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 486083 - 62
- Oznaka:
- 843750420-1
- EAN:
- 2.05E+12
Kabeltronik 843750420-1 višežilno kabel 3 x 0.09 mm² + 4 x 0.20 mm² crna Roba na metre
40.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
40.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj žica | 3 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.09 mm² |
| Broj žica (dio 2) | 4 x |
| Presjek (po žici) (2. dio) | 0.20 mm² |
| Presjek | 3 x 0.09 mm² + 4 x 0.20 mm² |
| Određene značajke kabela | sa zaštitom |
| Vanjski Ø | 9 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 12 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 12 |
| Zapakirano | ne |
| Roba na metre | da |
| Bez halogena | ne |
| Zaštićeno | da |
| Proizvođač-br. dijela | 843750420-1 |
| Izolacijski material | PVC |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -25 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +70 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -15 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +70 °C |
| Sastav vodiča | Cu pramen, konzerviran |
| Sklapanje svitka | 7 x 0.13 mm |
| Tip | 843750420 |
| maks. količina u isporuci po komadu | 100 m |
| Vrsta proizvoda | višežilno kabel |