Kärcher Home & Garden K 4 Comfort Premium Home visokotlačni čistač 130 bar hladna voda
- Kataloški br:
- 3594850 - 62
- Oznaka:
- 1.324-753.0
- EAN:
- 4066529204639
- Kataloški br:
- 3594850 - 62
- Oznaka:
- 1.324-753.0
- EAN:
- 4066529204639
Kärcher Home & Garden K 4 Comfort Premium Home visokotlačni čistač 130 bar hladna voda
1,165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radni tlak (maks.): 130 bar
- Transportna količina (maks.): 420 l/h
- potrošena snaga (P1): 1800 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokotlačni čistač |
| Određene značajke | sredstvo za čišćenje spremnika bubanj za crijevo filter za vodu |
| Sustav za čišćenje | hladna voda |
| Vrsta mlaznica | mlaznica 4-u-1 |
| Vrsta uređaja (stacionarni/mobilni) | mobilni |
| Motor | električni pogon |
| potrošena snaga (P1) | 1800 W |
| Radni tlak (maks.) | 130 bar |
| Transportna količina (maks.) | 420 l/h |
| Maks. duljina kabla | 5 m |
| Duljina crijeva | 8 m |
| Dolazna temperatura | 40 °C |
| Težina | 12.4 kg |
| dim. | (D x Š x V) 417 x 346 x 668 mm |
| Dužina | 417 mm |
| Širina | 346 mm |
| Visina | 668 mm |
| Radni tlak (min.) | 20 bar |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)