Kärcher Home & Garden K 5 Comfort Premium Home visokotlačni čistač 145 bar hladna voda
- Kataloški br:
- 3594824 - 62
- Oznaka:
- 1.324-803.0
- EAN:
- 4066529204608
- Kataloški br:
- 3594824 - 62
- Oznaka:
- 1.324-803.0
- EAN:
- 4066529204608
Kärcher Home & Garden K 5 Comfort Premium Home visokotlačni čistač 145 bar hladna voda
1,460.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,460.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radni tlak (maks.): 145 bar
- Transportna količina (maks.): 500 l/h
- potrošena snaga (P1): 2100 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokotlačni čistač |
| Određene značajke | sredstvo za čišćenje spremnika filter za vodu bubanj za crijevo |
| Sustav za čišćenje | hladna voda |
| Vrsta mlaznica | mlaznica 4-u-1 |
| Motor | električni pogon |
| Pogonski napon (detalji) | 230 V/50 Hz |
| potrošena snaga (P1) | 2100 W |
| Radni tlak (maks.) | 145 bar |
| Transportna količina (maks.) | 500 l/h |
| Maks. duljina kabla | 5 m |
| Priključak za usisavanje | G3/4" |
| Duljina crijeva | 10 m |
| Dolazna temperatura | 40 °C |
| Težina | 13.3 kg |
| dim. | (D x Š x V) 417 x 346 x 668 mm |
| Dužina | 417 mm |
| Širina | 346 mm |
| Visina | 668 mm |
| Radni tlak (min.) | 20 bar |
Opis
Opis
Visokotlačni perač K 5 Comfort Premium Home idealan je za uklanjanje srednje jake prljavštine oko kuće i automobila. Uključuje Home Kit sa sredstvom za čišćenje površina T 5 i 1 litrom sredstva za čišćenje kamena i fasada. S robusnim, vodom hlađenim motorom, uređaj pruža dosljedno visoke performanse čišćenja. Integrirani kolut za crijevo s fleksibilnim crijevom PremiumFlex omogućuje praktično rukovanje i osigurava maksimalnu slobodu kretanja. Pištolj G 180 Q COMFORT!Hold znatno smanjuje pritisak držanja, čime se osigurava čišćenje bez zamora. Praktični sustav brzog spajanja omogućuje i brzo spajanje i odspajanje visokotlačnog crijeva. Svestrana 4-u-1 Multi Jet mlaznica bez napora prebacuje se između 4 načina prskanja okretanjem glave mlaznice, prilagođavajući se tako različitim zadacima čišćenja. Osim toga, koncept sredstva za čišćenje 2 u 1 nudi praktičnost i savršeno nanošenje sredstva za čišćenje ovisno o primjeni. Kabeli i pribor mogu se lako i kompaktno pohraniti na uređaju. Za optimalnu podršku, Kärcher Home & Garden aplikacija nudi integriranog savjetnika za primjenu kao i korisne savjete i trikove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Smanjenje tlaka držanja na strani pištolja
- Integrirani HD kolut za crijevo
- Brzo povezivanje na strani uređaja
- Nanošenje sredstva za čišćenje putem: koncepta sredstva za čišćenje 2 u 1
- Regulacija deterdženta u primjeni mlaznice za pjenu
- Teleskopska ručka
- Vodeno hlađeni motor
- Materijal pumpe: Aluminij
- Integrirani filter za vodu
- Unos vode
- Pohrana dodatne opreme na uređaju
- 2 kuke za kabel: s funkcijom brzog otpuštanja
- Kotači s mekom površinom komponenti
Opseg isporuke
- Teleskopska ručka
- Integrirani filter za vodu
- Adapter za vrtno crijevo A3/4"
- HD crijevo, duljina 10 m
- Visokotlačni pištolj G 180 Q COMFORT!Hold
- Prirodno univerzalno sredstvo za čišćenje RM 626N 1 l
- Multi Jet 4-u-1 mlaznica
- Sredstvo za čišćenje površina T 5
- Sredstvo za čišćenje kamena i fasada 1 l 3 u 1
Komentar
(1) Samo uređaj, svi plastični dijelovi bez pribora. (2) Stanje internih ispitivanja: Brzina protoka perača pod tlakom iznosi 40% protoka vrtnog crijeva, dok je vrijeme čišćenja prepolovljeno. Brzina protoka, stvarna ušteda vode i vremena variraju ovisno o klasi uređaja, stupnju onečišćenja i lokaciji stanovanja.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)