Kärcher Home & Garden K 7 Comfort Premium Connect Home visokotlačni čistač 180 bar hladna voda
- Kataloški br:
- 3594832 - 62
- Oznaka:
- 1.317-543.0
- EAN:
- 4066529203205
- Kataloški br:
- 3594832 - 62
- Oznaka:
- 1.317-543.0
- EAN:
- 4066529203205
Kärcher Home & Garden K 7 Comfort Premium Connect Home visokotlačni čistač 180 bar hladna voda
2,100.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,100.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radni tlak (maks.): 180 bar
- Transportna količina (maks.): 600 l/h
- potrošena snaga (P1): 3000 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokotlačni čistač |
| Određene značajke | sredstvo za čišćenje spremnika filter za vodu bubanj za crijevo |
| Sustav za čišćenje | hladna voda |
| Vrsta mlaznica | mlaznica 4-u-1 |
| Motor | električni pogon |
| Pogonski napon (detalji) | 230 V/50 Hz |
| potrošena snaga (P1) | 3000 W |
| Radni tlak (maks.) | 180 bar |
| Transportna količina (maks.) | 600 l/h |
| Maks. duljina kabla | 5 m |
| Priključak za usisavanje | G3/4" |
| Duljina crijeva | 10 m |
| Dolazna temperatura | 60 °C |
| Težina | 19 kg |
| dim. | (D x Š x V) 465 x 354 x 750 mm |
| Dužina | 465 mm |
| Širina | 354 mm |
| Visina | 750 mm |
| Radni tlak (min.) | 20 bar |
Opis
Opis
Visokotlačni perač K 7 Comfort Premium Connect nudi dosljedne performanse za česte zadatke čišćenja zahvaljujući izdržljivom, vodom hlađenom motoru, dok integrirani kolut za crijevo s crijevom PremiumFlex omogućuje veliku fleksibilnost. Pištolj G 180 Q Comfort Connect ima LCD zaslon s 3 razine tlaka, uključujući eco!Mode i 2 razine deterdženta. Za korištenje bez umora, funkcija COMFORT!Hold znatno smanjuje pritisak držanja, dok podešavanje razine na pištolju značajno poboljšava ergonomiju. Uključuje Home Kit s površinskim čistačem T 7 i 1 litrom sredstva za čišćenje kamena i fasada za čišćenje velikih površina. Sustav brzog spajanja omogućuje jednostavno spajanje visokotlačnog crijeva, a 4-u-1 Multi Jet mlaznica kombinira 4 načina prskanja koja se mogu odabrati okretanjem glave mlaznice. Koncept sredstva za čišćenje 2 u 1 također osigurava optimalnu primjenu sredstva za čišćenje ovisno o primjeni. Zahvaljujući Bluetooth vezi s aplikacijom Kärcher Home & Garden, tlak se može praktično podesiti putem pametnog telefona. Aplikacija također nudi savjetnika za prijavu, kao i praktične savjete i trikove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Smanjenje tlaka držanja na strani pištolja
- Integrirani HD kolut za crijevo
- Brzo povezivanje na strani uređaja
- Nanošenje sredstva za čišćenje putem: koncepta sredstva za čišćenje 2 u 1
- Regulacija deterdženta u primjeni mlaznice za pjenu
- Teleskopska ručka
- Ugrađena ručka za nošenje
- Vodeno hlađeni motor
- Materijal pumpe: Aluminij
- Integrirani filter za vodu
- Pohrana dodatne opreme na uređaju
- 2 kuke za kabel: s funkcijom brzog otpuštanja
- Kotači s mekom površinom komponenti
- Veza putem Bluetootha
- Upravljanje putem aplikacije
- Pametne usluge/značajke u aplikaciji
Opseg isporuke
- Teleskopska ručka
- Integrirani filter za vodu
- Adapter za vrtno crijevo A3/4"
- HD crijevo, duljina 10 m
- Visokotlačni pištolj G 180 Q Connect
- Univerzalno sredstvo za čišćenje RM 626 1 l
- Multi Jet 4-u-1 mlaznica
- Čistač površina T 7
- Sredstvo za čišćenje kamena i fasada 1 l 3 u 1
Komentar
(1) Samo uređaj, svi plastični dijelovi bez pribora. (2) Stanje internih ispitivanja: Brzina protoka perača pod tlakom iznosi 40% protoka vrtnog crijeva, dok je vrijeme čišćenja prepolovljeno. Brzina protoka, stvarna ušteda vode i vremena variraju ovisno o klasi uređaja, stupnju onečišćenja i lokaciji stanovanja.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)