Kärcher Professional 6.296-053.0 1 kom.
- Kataloški br:
- 3595828 - 62
- Oznaka:
- 6.296-053.0
- EAN:
- 4054278495798
- Kataloški br:
- 3595828 - 62
- Oznaka:
- 6.296-053.0
- EAN:
- 4054278495798
Kärcher Professional 6.296-053.0 1 kom.
26.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
26.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sredstvo za čišćenje poda |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dubina | 298 mm |
| Visina | 366 mm |
| Širina | 232 mm |
| Kapacitet | 1 l |
| Težina | 1 kg |
| da | |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Pogodno za upotrebu u zatvorenom prostoru | da |
| Težina paketa | 1.07 kg |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.