Kathrein 21510029 koaksialni kabel Vanjski promjer: 6.9 mm 75 Ω crna Roba na metre
- Kataloški br:
- 3479077 - 62
- Oznaka:
- 21510029
- EAN:
- 4021121532047
- Kataloški br:
- 3479077 - 62
- Oznaka:
- 21510029
- EAN:
- 4021121532047
Kathrein 21510029 koaksialni kabel Vanjski promjer: 6.9 mm 75 Ω crna Roba na metre
4.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Najviša klasa zaštite od požara (Cca) Kabel ispunjava zahtjeve Uredbe o građevinskim proizvodima 305/2011 s klasom požarne otpornosti Euroclass Cca s1a d1 a1. Također ne sadrži halogene, olovo i silikon.
- Izvanredne performanse zaštite Odgovara klasi zaštite A++ (EN 50117) i ima izvrsno prigušenje zaštite od tipično 130 dB u frekvencijskom rasponu od 30 do 3000 MHz.
- Službeno izdanje i certifikacija Materijal ima dibkom certifikat i izričito ga je odobrila tvrtka KDG/Vodafone Kabel Deutschland.
- Fleksibilnost primjene t: Koaksijalni kabel (promjera 6,8 mm, crne boje) prikladan je i za kućnu instalaciju i za vanjsku upotrebu (bez ukopavanja). Također je otporan na UV zračenje i ima oznaku metra.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | koaksialni kabel |
| Impedancija | 75 Ω |
| Određene značajke kabela | bez halogena |
| Ø unutarnjeg voda | 1,13 mm |
| Boja | crna |
| Vanjski Ø | 6.9 mm |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 21510029 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -25 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +70 °C |
| Tip | LCD 115 A+ |
Opis
Opis
KATHREIN LCD 115 A+:
Vatrootporni premium kabel s A++ zaštitom!
Koaksijalni kabel LCD 115 A+ Cca je profesionalni izbor za najviše zahtjeve u kućnim instalacijama, kako u zatvorenom tako i na otvorenom. Nudi maksimalnu sigurnost jer zadovoljava stroge euroklase Cca s1a, d1, a1 Uredbe o građevinskim proizvodima, a također ne sadrži halogene, olovo ni silikon. Unatoč svojoj konstrukciji otpornoj na plamen, dibkom certificirani kabel nudi izvanrednu klasu zaštite A++ s tipičnim slabljenjem zaštite od 130 dB. Službeno je odobren od strane KDG/Vodafone Kabel Deutschland i time jamči distribuciju signala bez smetnji do 2400 MHz.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)