Kingston Fury Renegade 2.05 TB unutarnji M.2 PCIe NVMe SSD 2280 PCIe SFYR2S/2T0
- Kataloški br:
- 3451097 - 62
- Oznaka:
- SFYR2S/2T0
- EAN:
- 740617349498
- Kataloški br:
- 3451097 - 62
- Oznaka:
- SFYR2S/2T0
- EAN:
- 740617349498
Kingston Fury Renegade 2.05 TB unutarnji M.2 PCIe NVMe SSD 2280 PCIe SFYR2S/2T0
1,905.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,905.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2,05 TB M.2 PCI Express 5.0
- Brzina čitanja: 14700 MB/s 2200000 IOPS
- Brzina pisanja: 14000 MB/s 2200000 IOPS
- 3D TLC NVMe
- Komponenta za: PC/Laptop
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | unutarnji M.2 PCIe NVMe SSD 2280 |
| Serija | Fury Renegade |
| Faktor oblika | M.2 modul |
| Sučelje | PCIe |
| Kapacitet pohrane | 2.05 TB |
| Čitanje | 14700 MB/s |
| Pisanje (maks.) | 14000 MB/s |
| IOPS brzina čitanja (maks.) | 2200000 IOPS |
| IOPS brzina pisanja | 2200000 IOPS |
| Određene značajke | 3D NAND |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 2.3 mm |
| Dubina | 80 mm |
| Boja | višebojna |
| Težina | 7.7 g |
| 0 - 70 °C | |
| da | |
| 20 G | |
| 2.17 G | |
| da | |
| 2000000 h | |
| -40 - 85 °C | |
| 32.4 g | |
| 7 W |
Opis
Opis
Za igrače, entuzijaste i korisnike visokih performansi koji traže ekstremne performanse
Kingstonov FURY™ Renegade G5 PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD dizajniran je za korisnike visokih performansi, hardverske entuzijaste i igrače spremne za najnovije performanse generacije 5x4. S maksimalnom brzinom čitanja od 14.800 MB/s i pisanja od 14.000 MB/s, ekstremne performanse skraćuju vrijeme učitavanja igara i aplikacija, dok izniman dizajn održava disk hladnim.
Oslobodite puni potencijal svog sustava s Kingston FURY Renegade G5 PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD-om. Koristeći najnoviji PCIe Gen5 x4 kontroler i 3D TLC NAND, Kingston FURY Renegade G5 SSD pruža ekstremne brzine čitanja i pisanja do 14.800/14.000 MB/s.
Optimizirano za visokoučinkovita računala, igraća računala i radne stanice, ovo rješenje, s punim kapacitetima do 4096 GB2, uklanja uska grla memorije i značajno smanjuje vrijeme učitavanja kako bi podržalo igranje igara visokog intenziteta i uređivanje videa, kao i tijekove rada s velikim količinama podataka.
Kingston FURY Renegade G5 ima Silicon Motion SM2508 kontroler temeljen na 6nm litografiji i energetski učinkovitu DDR4 DRAM predmemoriju za niže stvaranje topline i potrošnju energije. Ove prilagodbe osiguravaju nesmetan rad u zahtjevnim primjenama bez ugrožavanja učinkovitosti.
Osim toga, dizajn ploče s 12 slojeva poboljšava kvalitetu signala i integritet podataka, osiguravajući konzistentne performanse pod velikim opterećenjima. Savršeno prilagođeno za stvaranje sadržaja, napredne aplikacije i produktivnost, ovo vrhunsko rješenje za pohranu pruža neusporedivu brzinu, učinkovitost i izdržljivost kako bi poboljšalo vaše iskustvo igranja i rada.
Ekstremne PCIe Gen5 brzine
Zadržite kontrolu uz najnovije PCIe Gen5 velike brzine do 14.800/14.000 MB/s1 (čitanje/pisanje) i performanse do 2.200.000/2.200.000 IOPS1.
Napredni termalni dizajn
Dizajniran sa Silicon Motion SM2508 kontrolerom temeljenim na 6nm litografiji za bolje upravljanje toplinom, DDR4 DRAM predmemorijom niske potrošnje energije za nižu potrošnju energije, neovisnim buck IC-om za konzistentnu distribuciju napajanja i 12-slojnom pločom za poboljšanu kvalitetu signala i vrhunski integritet podataka.
Besprijekorna integracija
Kompaktni M.2 2280 format odgovara većini matičnih ploča i unatrag je kompatibilan s Gen3 i Gen4 sustavima.
Maksimalni kapacitet pohrane
Puni kapacitet pohrane do 4096 GB2 za pohranu svih vaših omiljenih igara i medija.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Ekstremne PCIe Gen5 brzine
- Napredni termalni dizajn
- Besprijekorna integracija
- Maksimalni kapacitet pohrane
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)