Knipex 64 01 115 64 01 115 elektronika, precizna mehanika prednji rezač 115 mm
- Kataloški br:
- 3406194 - 62
- Oznaka:
- 64 01 115
- EAN:
- 4003773017745
- Kataloški br:
- 3406194 - 62
- Oznaka:
- 64 01 115
- EAN:
- 4003773017745
Knipex 64 01 115 64 01 115 elektronika, precizna mehanika prednji rezač 115 mm
11 %
98.00 KM110.00 KM
Štedite 12.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-11 %
98.00 KM110.00 KM
Štedite 12.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prednji rezač |
| Proizvođač-br. dijela | 64 01 115 |
| Podruĉje primjene | elektronika, precizna mehanika |
| Dužina | 115 mm |
| Kapacitet rezanja (maks.) srednje tvrde žice | 1 mm |
| Kapacitet rezanja (maks.) tvrde žice | 0.6 mm |
| DIN standard | DIN ISO 9654 |
| Širina | 63 mm |
| Visina | 13 mm |
| Težina | 55 g |
Opis
Opis
64 01 115 Elektronička rezača Precizna kliješta za najfinije rezanje, npr. B. u elektronici i finoj mehanici. Precizni spoj kutijastog spoja. Dvostruka opruga za nježno i ravnomjerno otvaranje bez trenja Sredstvo za poliranje ili poliranje za ogledalo, u kombinaciji s finim slojem ulja, nudi dobru zaštitu od hrđe – nema smetnji u strujnom krugu uzrokovanih kromiranim dijelovima koji se ljušte. Rezni rubovi dodatno laserski kaljeni, tvrdoća reznog ruba najmanje 56 HRC. Krajnji rezači, s malim kosom. - Vrijednosti rezanja za meku žicu (promjer): Ø 2,0 mm - Vrijednosti rezanja za srednje tvrdu žicu (promjer): Ø 1,0 mm - Vrijednosti rezanja za tvrdu žicu (promjer): Ø 0,6 mm - Širina glave (A): 11 mm - Dužina čeljusti (B): 6 mm - Debljina čeljusti (na spoju) (D): 7,5 mm - Dužina rezanja (C): 16 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)