Knipex 76 03 125 76 03 125 električari kliješta za bočno rezanje 125 mm
- Kataloški br:
- 3406225 - 62
- Oznaka:
- 76 03 125
- EAN:
- 4003773048923
- Kataloški br:
- 3406225 - 62
- Oznaka:
- 76 03 125
- EAN:
- 4003773048923
Knipex 76 03 125 76 03 125 električari kliješta za bočno rezanje 125 mm
8 %
79.50 KM86.00 KM
Štedite 6.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
79.50 KM86.00 KM
Štedite 6.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kliješta za bočno rezanje |
| Proizvođač-br. dijela | 76 03 125 |
| Podruĉje primjene | električari |
| Dužina | 125 mm |
| Materijal | čelik za alat |
| Kapacitet rezanja (maks.) mekane žice | 3 mm |
| Kapacitet rezanja (maks.) srednje tvrde žice | 2.3 mm |
| Kapacitet rezanja (maks.) tvrde žice | 1.5 mm |
| Kapacitet rezanja (maks.) | 0.6 mm |
| DIN standard | DIN 5749 |
| Širina | 53 mm |
| Visina | 12 mm |
| Težina | 85 g |
Opis
Opis
76 03 125 Bočni rezači S oštrim reznim rubovima koji se precizno zatvaraju. Rezni rubovi dodatno indukcijski kaljeni, tvrdoća reznog ruba cca. 63 HRC. Umetnuti spoj. s fasetom. - Vrijednosti rezanja za srednje tvrdu žicu (promjer): Ø 2,3 mm - Vrijednosti rezanja za tvrdu žicu (promjer): Ø 1,5 mm - Vrijednosti rezanja za piano žicu (promjer): Ø 0,6 mm - Vrijednosti rezanja za meku žicu (promjer): Ø 0,4 – 3 mm - Dužina čeljusti (B): 16 mm - Debljina čeljusti (na spoju) (D): 9 mm - Glava širina (A): 14,5 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)