Knipex 77 21 115 N električari kliješta za bočno rezanje 115 mm
- Kataloški br:
- 3406228 - 62
- Oznaka:
- 77 21 115 N
- EAN:
- 4003773082309
- Kataloški br:
- 3406228 - 62
- Oznaka:
- 77 21 115 N
- EAN:
- 4003773082309
Knipex 77 21 115 N električari kliješta za bočno rezanje 115 mm
13 %
95.50 KM110.00 KM
Štedite 14.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-13 %
95.50 KM110.00 KM
Štedite 14.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kliješta za bočno rezanje |
| Proizvođač-br. dijela | 77 21 115 N |
| Podruĉje primjene | električari |
| Dužina | 115 mm |
| Materijal | čelik za alat |
| Kapacitet rezanja (maks.) mekane žice | 1 mm |
| Kapacitet rezanja (maks.) srednje tvrde žice | 1 mm |
| DIN standard | DIN ISO 9654 |
| Širina | 64 mm |
| Visina | 12 mm |
| Težina | 50 g |
Opis
Opis
77 21 115 N Elektronički bočni rezači Za fino rezanje, npr. B. u elektronici i finoj mehanici. Dizajn optimiziran za opterećenje za izravnije radno iskustvo. Stabilan, kutijasti spoj bez zazora. Dvostruka opruga za nježno i ravnomjerno otvaranje bez trenja Sredstvo za poliranje ili poliranje za ogledalo, u kombinaciji s finim filmom ulja, nudi dobru zaštitu od hrđe – nema smetnji u strujnom krugu uzrokovanih kromiranim dijelovima koji se ljušte. Rezni rubovi dodatno laserski kaljeni, tvrdoća reznog ruba cca. 62 HRC. Tanke navlake podignute prema glavi kliješta za fino i udobno držanje između palca i kažiprsta. - Vrijednosti rezanja za srednje tvrdu žicu (promjer): Ø 1,0 mm - Vrijednosti rezanja za meku žicu (promjer): Ø 1,3 mm - Dužina čeljusti (B): 13 mm - Debljina čeljusti (na spoju) (D): 7 mm - Širina glave (A): 11 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)