Komplet čeljusnih i moment ključeva Facon otvor ključa 8 - 19 mm467R.JP10, 10 ko
Kataloški br:
Oznaka:
467R.JP10
Oznaka:
467R.JP10
Main product image
1/2
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Širina ključa
8 - 19 mm
Širina po ravnima (metrički)
12 mm
8 mm
17 mm
13 mm
18 mm
10 mm
14 mm
11 mm
19 mm
16 mm