KS Tools 150.1668 mjerni vod lamelni muški konektor 4 mm lamelni muški konektor 4 mm 1 m crna kom.
- Kataloški br:
- 2736746 - 62
- Oznaka:
- 1501668
- EAN:
- 4042146232910
- Kataloški br:
- 2736746 - 62
- Oznaka:
- 1501668
- EAN:
- 4042146232910
KS Tools 150.1668 mjerni vod lamelni muški konektor 4 mm lamelni muški konektor 4 mm 1 m crna kom.
39.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
39.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | lamelni muški konektor 4 mm |
| Priključak B | lamelni muški konektor 4 mm |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | crna |
| Posebni priključci | sklopljiv |
| Nazivni napon | 24 V |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Tip | 150.1668 |
| Težina | 30 g |
Opis
Opis
• izolirani
• univerzalno primjenjiv
• neupredeni produžni kabel
• S dvostrukom banana utičnicom od 4,0 mm i svakom dodatnom ulaznom utičnicom od 4,0 mm
• Primjenjivo do maksimalno 24V (10A)
• savitljivi silikonski kabeli
• Ukupna duljina 1.100 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• univerzalno primjenjiv
• neupredeni produžni kabel
• S dvostrukom banana utičnicom od 4,0 mm i svakom dodatnom ulaznom utičnicom od 4,0 mm
• Primjenjivo do maksimalno 24V (10A)
• savitljivi silikonski kabeli
• Ukupna duljina 1.100 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)