KS Tools 150.3110 višezubi bit M10 krom-vanadij čelik kom.
- Kataloški br:
- 2701637 - 62
- Oznaka:
- 1503110
- EAN:
- 4042146222980
- Kataloški br:
- 2701637 - 62
- Oznaka:
- 1503110
- EAN:
- 4042146222980
KS Tools 150.3110 višezubi bit M10 krom-vanadij čelik kom.
15.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | višezubi bit |
| Veličina | M10 |
| Pogon | 10 mm |
| Dužina | 75 mm |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| Izlaz | XZN |
| Težina | 60 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)