KS Tools 159.2145 bit odvijač 1/4"
- Kataloški br:
- 3206605 - 62
- Oznaka:
- 1592145
- EAN:
- 4042146770948
- Kataloški br:
- 3206605 - 62
- Oznaka:
- 1592145
- EAN:
- 4042146770948
KS Tools 159.2145 bit odvijač 1/4"
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bit odvijač |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 200 mm |
| Izvedba oštrica | šesterokutna oštrica |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| Težina | 100 g |
| Određene značajke odvijača | brzo promjenjiva stezna glava |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
• za nastavke prema DIN 3126 / C 6.3
• s 2-komponentnom ručkom
• s bravom i uređajem za brzu izmjenu
• optimalan prijenos momenta
• s magnetom
• Krom-vanadij oštrica
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• s 2-komponentnom ručkom
• s bravom i uređajem za brzu izmjenu
• optimalan prijenos momenta
• s magnetom
• Krom-vanadij oštrica
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)