KS Tools 204.5490 2045490 libela za električare 416 mm 0.5 mm
- Kataloški br:
- 2699852 - 62
- Oznaka:
- 2045490
- EAN:
- 4042146771303
- Kataloški br:
- 2699852 - 62
- Oznaka:
- 2045490
- EAN:
- 4042146771303
KS Tools 204.5490 2045490 libela za električare 416 mm 0.5 mm
210.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | libela za električare |
| Dužina | 416 mm |
| Preciznost libele | 0.5 mm |
| Materijal | aluminij |
| Širina | 21 mm |
| Visina | 50 mm |
| dim. | (D x Š x V) 416 x 21 x 50 mm |
| Težina | 430 g |
| Tip | 204.5490 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)