KS Tools 3310020 komplet ručnih ureznika navoja metrički M2 x 0.4 kruženje u desno čelik kom.
- Kataloški br:
- 2702352 - 62
- Oznaka:
- 3310020
- EAN:
- 4042146348154
- Kataloški br:
- 2702352 - 62
- Oznaka:
- 3310020
- EAN:
- 4042146348154
KS Tools 3310020 komplet ručnih ureznika navoja metrički M2 x 0.4 kruženje u desno čelik kom.
60.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
60.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet ručnih ureznika navoja |
| Vrsta navoja | metrički |
| Veličina navoja | M2 x 0.4 |
| Smjer okretanja navoja | kruženje u desno |
| Veličina jezgre s rupom | 1.6 mm |
| Material | čelik |
| Dužina | 36 mm |
| Težina | 8 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)