KS Tools 3310050 komplet ručnih ureznika navoja metrički M5 x 0.80 kruženje u desno čelik kom.
- Kataloški br:
- 2702357 - 62
- Oznaka:
- 3310050
- EAN:
- 4042146233658
- Kataloški br:
- 2702357 - 62
- Oznaka:
- 3310050
- EAN:
- 4042146233658
KS Tools 3310050 komplet ručnih ureznika navoja metrički M5 x 0.80 kruženje u desno čelik kom.
22.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet ručnih ureznika navoja |
| Vrsta navoja | metrički |
| Veličina navoja | M5 x 0.80 |
| Smjer okretanja navoja | kruženje u desno |
| Veličina jezgre s rupom | 4.2 mm |
| Material | čelik |
| Dužina | 50 mm |
| Težina | 30 g |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)