KS Tools 3312300 komplet ručnih ureznika navoja metrički M30 x 3.5 kruženje u desno čelik kom.
- Kataloški br:
- 2702476 - 62
- Oznaka:
- 3312300
- EAN:
- 4042146348420
- Kataloški br:
- 2702476 - 62
- Oznaka:
- 3312300
- EAN:
- 4042146348420
KS Tools 3312300 komplet ručnih ureznika navoja metrički M30 x 3.5 kruženje u desno čelik kom.
1,195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet ručnih ureznika navoja |
| Vrsta navoja | metrički |
| Veličina navoja | M30 x 3.5 |
| Smjer okretanja navoja | kruženje u desno |
| Veličina jezgre s rupom | 26.5 mm |
| Material | čelik |
| Dužina | 125 mm |
| Težina | 606 g |
Opis
Opis
DIN 352
Tolerancija prema ISO 2/6H
desno rezanje
uključujući prethodni, srednji i naknadni rezač
za prolazne i slijepe navoje
s rasterećenim bokovima
gola površina
čelik visoke učinkovitosti legiran kobaltom
Idealan za upotrebu u nelegiranim i niskolegiranim čelicima čvrstoće do 900 N/mm², temperanom lijevanom željezu i obojenim metalima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tolerancija prema ISO 2/6H
desno rezanje
uključujući prethodni, srednji i naknadni rezač
za prolazne i slijepe navoje
s rasterećenim bokovima
gola površina
čelik visoke učinkovitosti legiran kobaltom
Idealan za upotrebu u nelegiranim i niskolegiranim čelicima čvrstoće do 900 N/mm², temperanom lijevanom željezu i obojenim metalima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)