KS Tools 8650010 Radni stol s 3 ladice, V840xŠ600xD600mm (Š x V x D) 600 x 840 x 600 mm
- Kataloški br:
- 3163179 - 62
- Oznaka:
- 8650010
- EAN:
- 4042146546864
- Kataloški br:
- 3163179 - 62
- Oznaka:
- 8650010
- EAN:
- 4042146546864
KS Tools 8650010 Radni stol s 3 ladice, V840xŠ600xD600mm (Š x V x D) 600 x 840 x 600 mm
2,560.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,560.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 600 x 840 x 600 mm |
| Vrsta proizvoda | radionički stol |
| Širina | 600 mm |
| Visina | 840 mm |
| Boja | crna crvena |
| Dubina | 600 mm |
| Težina | 51000 g |
| Broj pretinaca | 3 |
| Materijal | čelični lim |
Opis
Opis
• Stabilna konstrukcija od čeličnog lima debljine 1,0 mm - otporna na torziju
• s vijcima za izravnavanje poda (0 - 45 mm)
• visoka stabilnost
• Radna ploča od masivne bukve
• Osnovna konstrukcija izrađena od čvrstog čelika - četvrtasta cijev
• Visoka stabilnost zahvaljujući zavarivanju svih čeličnih dijelova
• Centralno zaključavanje svih ladica putem cilindrične brave
• Vodilica ladice s kugličnim ležajem
• Ladice sa 100% izvlačenjem
• Ladice s protukliznim gumenim umetcima
• Neprekidne trake za ručke
• elektrostatski obložen prahom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
• s vijcima za izravnavanje poda (0 - 45 mm)
• visoka stabilnost
• Radna ploča od masivne bukve
• Osnovna konstrukcija izrađena od čvrstog čelika - četvrtasta cijev
• Visoka stabilnost zahvaljujući zavarivanju svih čeličnih dijelova
• Centralno zaključavanje svih ladica putem cilindrične brave
• Vodilica ladice s kugličnim ležajem
• Ladice sa 100% izvlačenjem
• Ladice s protukliznim gumenim umetcima
• Neprekidne trake za ručke
• elektrostatski obložen prahom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)