KS Tools 866.6000 Sustav ormara za radionicu, ploča od nehrđajućeg čelika (Š x V x D) 2640 x 1890 x 500 mm
- Kataloški br:
- 3477894 - 62
- Oznaka:
- 8666000
- EAN:
- 4069465011972
- Kataloški br:
- 3477894 - 62
- Oznaka:
- 8666000
- EAN:
- 4069465011972
KS Tools 866.6000 Sustav ormara za radionicu, ploča od nehrđajućeg čelika (Š x V x D) 2640 x 1890 x 500 mm
8,510.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,510.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- robusna konstrukcija od čeličnog lima debljine 0,8 mm
- visokokvalitetni praškasti premaz
- modularna struktura
- Nije potrebna montaža na zid - može se montirati samostojeće
- visokokvalitetna radna ploča od nehrđajućeg čelika s MDF jezgrom
- Unutarnje dimenzije ladice: 568 x 407 mm
- vodilica ladice s kugličnim ležajem
- XXL ormar s 5 polica (1 fiksna + 4 varijabilne)
- Donji ormarić s 2 police (1x fiksna + 1x varijabilna)
- 3 zidna ormarića s po 2 plinske tlačne amortizera
- Stražnja ploča s kvadratnim rupama za kuke, ušice i ostali materijal za pričvršćivanje (matrica rupa 10 x 10 mm. Probijanje 38 mm)
- Nosivost ladice do 35 kg
- Nosivost zidnog ormarića: do 30 kg
- Nosivost polica do 25 kg
- uključujući upute za sastavljanje i alate za sastavljanje
- podesive nožice za precizno poravnanje na neravnim podovima
- Osnovne ploče skrivaju podesive nožice i sprječavaju nakupljanje prljavštine
- komponente koje se mogu zaključati za veću sigurnost
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 2640 x 1890 x 500 mm |
| Vrsta proizvoda | Werkstatt-Schranksystem |
| Širina | 2640 mm |
| Visina | 1890 mm |
| Unutrašnje mjere (VxŠxD) mm | 568 x 407 mm |
| Boja | crna |
| Dubina | 500 mm |
| Težina | 290000 g |
| Opterećenje po ladici | 35 kg |
Opis
Opis
Posebne značajke
- uključujući 3 magnetska, žičana LED svjetla ispod ormarića za optimalno osvjetljenje radnog područja
- uključujući visokokvalitetni tepih za radionicu
- Integrirana kombinacija preklopnih utičnica na stražnjoj ploči s 4x Schuko, 1x USB-A i 1x USB-C 2.1A
- integrirana radionička kolica sa 6 ladica (4x 75 mm, 2x 150 mm)
- Donji ormarić s 4 ladice (1x 75 mm, 1x 150 mm, 2x 230 mm)
- U isporuci su 4 ključa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)