KS Tools 911.2701 XZN bit M3 specijalni čelik E 6.3 kom.
- Kataloški br:
- 2702945 - 62
- Oznaka:
- 9112701
- EAN:
- 4042146072288
- Kataloški br:
- 2702945 - 62
- Oznaka:
- 9112701
- EAN:
- 4042146072288
KS Tools 911.2701 XZN bit M3 specijalni čelik E 6.3 kom.
5.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | XZN bit |
| Veličina | M3 |
| Oblik | E 6.3 |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 50 mm |
| Materijal | specijalni čelik |
| Izlaz | XZN |
| Težina | 10 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)