KS Tools 911.2931 Tri-Wing bit 10 specijalni čelik E 6.3 5 St.
- Kataloški br:
- 2704839 - 62
- Oznaka:
- 9112931
- EAN:
- 4042146051634
- Kataloški br:
- 2704839 - 62
- Oznaka:
- 9112931
- EAN:
- 4042146051634
KS Tools 911.2931 Tri-Wing bit 10 specijalni čelik E 6.3 5 St.
3.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Tri-Wing bit |
| Veličina | 10 |
| Oblik | E 6.3 |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 25 mm |
| Materijal | specijalni čelik |
| Izlaz | Tri-Wing |
| Težina | 8 g |
| Sadržaj | 5 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)