KS Tools 911.3595 zatezni bit 12 mm specijalni čelik C 6.3 5 St.
- Kataloški br:
- 2704916 - 62
- Oznaka:
- 9113595
- EAN:
- 4042146553343
- Kataloški br:
- 2704916 - 62
- Oznaka:
- 9113595
- EAN:
- 4042146553343
KS Tools 911.3595 zatezni bit 12 mm specijalni čelik C 6.3 5 St.
50.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
50.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zatezni bit |
| Veličina | 12 mm |
| Oblik | C 6.3 |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 25 mm |
| Materijal | specijalni čelik |
| Izlaz | napinjač |
| Težina | 56 g |
| Sadržaj | 5 St. |
Opis
Opis
Zatezač
s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad i električne odvijače
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
poniklano
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad i električne odvijače
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
poniklano
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)