KS Tools 911.5176 RIBE bit M13 specijalni čelik C 8 kom.
- Kataloški br:
- 2703127 - 62
- Oznaka:
- 9115176
- EAN:
- 4042146054277
- Kataloški br:
- 2703127 - 62
- Oznaka:
- 9115176
- EAN:
- 4042146054277
KS Tools 911.5176 RIBE bit M13 specijalni čelik C 8 kom.
26.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
26.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RIBE bit |
| Veličina | M13 |
| Oblik | C 8 |
| Pogon | 6" |
| Dužina | 100 mm |
| Materijal | specijalni čelik |
| Izlaz | RIBE |
| Težina | 90 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)