KS Tools 911.7521 Tri-Wing bit 8 specijalni čelik E 6.3 kom.
- Kataloški br:
- 2703143 - 62
- Oznaka:
- 9117521
- EAN:
- 4042146054529
- Kataloški br:
- 2703143 - 62
- Oznaka:
- 9117521
- EAN:
- 4042146054529
KS Tools 911.7521 Tri-Wing bit 8 specijalni čelik E 6.3 kom.
6.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Tri-Wing bit |
| Veličina | 8 |
| Oblik | E 6.3 |
| Pogon | 1/4" |
| Dužina | 75 mm |
| Materijal | specijalni čelik |
| Izlaz | Tri-Wing |
| Težina | 18 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)