KS Tools 911.7891 Torq bit S2 čelik poniklovani C 6.3 kom.
- Kataloški br:
- 2700894 - 62
- Oznaka:
- 9117891
- EAN:
- 4042146771679
- Kataloški br:
- 2700894 - 62
- Oznaka:
- 9117891
- EAN:
- 4042146771679
KS Tools 911.7891 Torq bit S2 čelik poniklovani C 6.3 kom.
1.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Oblik | C 6.3 |
| Pogon | 1/4" šesterokut |
| Dužina | 25 mm |
| Materijal | S2 čelik |
| Svojstvo materijala | poniklovani |
| Izlaz | TORQ |
| Težina | 6 g |
| Vrsta proizvoda | Torq bit |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)