KS Tools 930.3005 XZN bit M5 specijalni čelik kom.
- Kataloški br:
- 2703323 - 62
- Oznaka:
- 9303005
- EAN:
- 4042146056905
- Kataloški br:
- 2703323 - 62
- Oznaka:
- 9303005
- EAN:
- 4042146056905
KS Tools 930.3005 XZN bit M5 specijalni čelik kom.
7.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | XZN bit |
| Veličina | M5 |
| Pogon | 10 mm |
| Dužina | 30 mm |
| Materijal | specijalni čelik |
| Izlaz | XZN |
| Težina | 40 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)