Kyocera ECOSYS PA 3500 wx inkjet pisač laser crno-bijelo A4 35 S./min 1200 x 1200 dpi
- Kataloški br:
- 3436483 - 62
- Oznaka:
- 110C3H3NL0
- EAN:
- 632983093986
- Kataloški br:
- 3436483 - 62
- Oznaka:
- 110C3H3NL0
- EAN:
- 632983093986
Kyocera ECOSYS PA 3500 wx inkjet pisač laser crno-bijelo A4 35 S./min 1200 x 1200 dpi
1,210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dvostrani ispis
- Do 2 opcionalna ulagača papira za ukupno 850 listova
- Zaštitite osjetljive podatke naprednim sigurnosnim značajkama
- Integracija osobnih usluga pohrane u oblaku
- Kompatibilno s Microsoft Universal Printom za ispis bez problema
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | inkjet pisač |
| Raspon funkcija | štampač |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa | 35 S./min (SW) |
| Brzina ispisa crno | 35 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 2 |
| Kapacitet papira | 850 Blatt |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 250 Blatt |
| Kapacitet papira (višenamjenski spremnik) | 100 Blatt |
| Određene značajke | obostrani ispis zatvorena ladica za papir |
| Model | crno-bijelo |
| Širina | 375 mm |
| Visina | 272 mm |
| Dubina | 393 mm |
| dim. | (Š x V x D) 375 x 272 x 393 mm |
| Boja | višebojna |
| Težina | 14 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Mreža | da (strojna oprema) |
| WLAN | da |
| Prikladno za | tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) |
| Serija | ECOSYS |
| Serija | ECOSYS |
| Referenca ekološkog znaka | Blauer Engel DE-UZ 219 |
Opis
Opis
Ako tražite kompaktan, brz i ekonomičan pisač za svoj ured, ECOSYS PA3500wx je prvi izbor. Veselite se inovativnom dizajnu i, zahvaljujući ECOSYS-u, maksimalnoj pouzdanosti i niskim troškovima ispisa.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Naručite ga!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)