Kyocera KYOCERA ECOSYS PA3500x/Plus Laserdrucke inkjet pisač laser A4 35 S./min 1200 x 1200 dpi
- Kataloški br:
- 3555409 - 62
- Oznaka:
- 870B6110C3J3NL1
- EAN:
- 632983938140
- Kataloški br:
- 3555409 - 62
- Oznaka:
- 870B6110C3J3NL1
- EAN:
- 632983938140
Kyocera KYOCERA ECOSYS PA3500x/Plus Laserdrucke inkjet pisač laser A4 35 S./min 1200 x 1200 dpi
1,150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Laser za dom i ured
- 1200 x 1200 dpi
- Tinta za ispis: Crna
- A4 35 stranica u minuti
- Dvostrani ispis, izravni ispis
- USB priključak Ethernet/LAN
- Ugrađeni zaslon
- Maksimalna mjesečna upotreba: 50.000 stranica mjesečno
- Ukupan broj ulaza za papir: 1 Ukupni kapacitet papira: 250 listova Ukupni izlazni kapacitet: 250 listova
- Kapacitet memorije: 512 MB Ugrađeni procesor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | inkjet pisač |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa crno | 35 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 1 |
| Kapacitet papira | 850 |
| Širina | 375 mm |
| Visina | 272 mm |
| Dubina | 393 mm |
| dim. | (Š x V x D) 375 x 272 x 393 mm |
| Boja | crna bijela |
| Težina | 14 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| WLAN | ne |
| Boja | crna |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| Radna memorija | 512 MB |
| Sigurnost | HTTPS IPPS IPSec SNMPv3 TLS |
| da | |
| 6.4 s | |
| da | |
| 0.3 W | |
| 6 W | |
| da | |
| da | |
| 1000 Stranica | |
| 1200 x 1200 DPI | |
| 481.3 W | |
| 17.5 Seiten pro Minute | |
| da | |
| 52 dB | |
| 48 dB | |
| 29 dB | |
| 250 Blätter | |
| da | |
| 60 - 163 g/m² | |
| 1 | |
| 2025 | |
| ne | |
| da | |
| 100 Blätter | |
| da | |
| da | |
| 70 - 216 mm | |
| 148 - 356 mm | |
| 50000 Seiten pro Monat | |
| 15 s | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Prekrasan dizajn, atraktivne značajke – ECOSYS PA3500x izgleda dobro na svakom radnom mjestu. Bilo u malom uredu ili u praksi. On je idealan partner za svakoga tko ne želi biti pod pritiskom na radnom mjestu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Visoka rezolucija ispisa do 1200 dpi
- Do 2 opcionalne ladice za papir za ukupno 850 listova
- Zaštita osjetljivih podataka putem poboljšanih sigurnosnih značajki
- Integracija osobnih usluga pohrane u oblaku
- Kompatibilno s Microsoft Universal Printom za ispis bez problema
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Naručite ga!
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)